Přidat komentář

Příroda kolem nás

Na jaře Ekologický odbor Junáka vydal první z řady příruček k novému výchovnému programu Junáka - svazu skautů a skautek ČR nazvanou Příroda kolem nás.

Obálka příručky Příroda kolem nás.Mezi kolektivem autorů se s kapitolou o poznávání přírody nacházím i já. Hlavním autorem je Petr Klápště alias Hříbek Knížka je primárně cílená na skauty, ale jistě najde uplatnění u každého, kdo se alespoň trochu zabývá ekologickou výchovou. Je tam podrobně vysvětlena metodika her i s tím související věci a knížka obsahuje i velké množství her. A nechybí ani odkazy na další zajímavou literaturu.
Knihu si lze buď za krásných 49 kč koupit anebo rovnou stáhnout v PDF.
Zatím se prodalo nebo bylo staženo několik desítek tisíc kusů a přichází nám řada pozitivních referencí, což značí, že se za ní nemusíme stydět. :-)

Příroda kolem nás: Petr Klápště (ed.), Vít Růžička, Vojtěch Zeisek, Hana Dvořáková, Anna Šlechtová a Josef Šedlbauer. Vydal Junák - svaz skautů a skautek ČR, Tiskové a distribuční centrum, Senovážné náměstí 24, 11647, Praha 1, první vydání z roku 2008, ISSN 1210-9827.

Přihlásit se k odběru Vojtěch Zeisek - All comments