Nový výchovný program Junáka

Články: 

1. března jsem na Katedře didaktiky fyziky na MFF měl seminář o novém výchovném programu Junáka a zde je prezentace z něj. Je to velmi dlouhý proces, který s plnou silou začal někdy roku 2005 a skončí snad na přelomu letošního a následujícího roku. Jeho cílem je udělat ze skautské výchovy opět jeden z nejlepších současných vzdělávacích systémů pro volný čas a plně se skautskou výchovou vstoupit do 21. století. Troufám si tvrdit, že se to daří celkem obstojně. Všechny informace o celém procesu, včetně všech materiálů (příruček, ...) ke stažení naleznete na adrese http://krizovatka.skaut.cz/novy-skautsky-program-3/

PřílohaVelikost
PDF icon np_mff.pdf4.39 MB

Komentáře

A to jsi prezentoval tu 217 stránkový kolos co je ke stažení na webu nového programu, nebo tu má být v příloze nějaká tvoje vlastní prezenace (kterou tedy nevidím;-))

Honza

Nechápu, jak jsem mohl zapomenout nahrát přílohu. :-) Už to tady je, díky za upozornění. :-)

Ahoj :) tak jsem si právě stáhla tvoji prezentaci o Novém výchovném programu. Máš to pěkně zpracované, jestli ti to nebude vadit, budu z ní čerpat do své závěrečné maturitní práce :)....??? Také jsem koukala na tvoje fotky, první album co jsem rozklikla byla návštěva Moravského krasu :) doufám, že se ti tady u nás na Brněnsku líbilo :-P ... Moravský kras je krásný :) . Měj se pěkně a skautu zdar! :-)

Ahoj, klidně z té prezentace čerpej, ale asi lepší by bylo sáhnout po originálních materiálech. ;-) Jižní Moravu moc neznám, ale Moravský kras je opravdu krásný. :-)

To je škoda, je tady spousta zajímavých míst :) a vůbec Mlýn leží ve výborném prostředí :) . Z domu to k němu mám procházkou tak na 2 hodinky :-D . No co jsem si tak pročítala různě webovky, tak jsi stejně čerpal převážně z křižovatky ne? :-) a tu rozhodně budu uvádět jako zdroj :) . Teď jsem se do toho chtěla pustit, ale je pro mě těžké vždycky začít :) ... ehm .... tak začneme chartou :-) :-)

No, na Křižovatce jsou PDF všech těch příruček - to je ten hlavní zdroj ;-) A koneckonců, byl jsem u toho, když to vznikalo. ;-) Aneb jak vtěsnat výtah z tuctu brožurek do hodinové přednášky :-)

Přidat komentář

Přihlásit se k odběru Comments for "Nový výchovný program Junáka" Přihlásit se k odběru Vojtěch Zeisek - All comments