Orbis Kaktus

http://orbiskaktus.cz/ - Chceme-li učit, jak vést a vychovávat děti, musíme i dospělé vzdělávat prožitkovým způsobem - jsou prostě věci, o kterých nelze povídat, ale musí se zažít.

"Kurzy Orbis Kaktus spojují lidi z různých prostředí se stejným zájmem – výchovou k odpovědnému chování vůči přírodě a společnosti."
Takto to možná zní dosti suše, ale ve skutečnosti jsou oba kurzy mimořádně zábavné. Nejdřív si všechny hry a hříčky zkusíte, pak se dovíte potřebnou teorii. Tak jestli vám ekologická výchova říká alespoň něco malinkatého, pojeďte s námi! Litovat rozhodně nebudete.
Viz. též moje fotogalerie: http://galerie.trapa.cz/orbis_kaktus/ a galerie kurzu: http://orbiskaktus.cz/fotogalerie/
Letní kurzy enviromentální výchovy Orbis Kaktus 2009
Termín: 7. - 16. 8. 2009 nebo 21. - 30. 8. 2009
Přihlášky do 8. 4. 2009 (od 18 let) (bude-li místo, lze se přihlásit i později, ale to opravdu nedoporučuji)
Orbis Kaktus jsou prožitkové kurzy, nabité inspirativními hrami a aktivitami. Ale také metodické kurzy úzce svázané s Novým programem Junáka a zaměřené na globální a ekologickou výchovu.
V rámci kurzu se také setkáte s širokou skupinou účastníků zahrnující studenty pedagogiky, lektory středisek ekologické výchovy i další zájemce o environmentální výchovu. Umožní to sdílení zkušenosti lidí se stejným zájmem z různých prostředí.

Přidat komentář

Přihlásit se k odběru Comments for "Orbis Kaktus" Přihlásit se k odběru Vojtěch Zeisek - All comments